Segítő kategóriák: Arcjóga, Craniosacralis terápia, ás Online konzultációSegítő Tags: Budapest és Budapest III. kerület
Czibere Csilla vagyok, szépség mentor és arcjóga tréner.
Ha elvonatkoztatunk a titulusoktól, akkor azt mondhatom, az a nő vagyok, aki a harmincas évei elején a fejébe vette, hogy élete minden napján vonzó, fiatalos magabiztos nőként éli az életét.
Munkám a szenvedélyem.
Küldetésem, hogy átadjam a magyar nőknek azt a tudást, hogy hogyan tudják a szépségüket, fiatalságukat megőrizni plasztikai beavatkozások nélkül, az arcjóga és a tudatos bőrápolás párosításával.
Emelni kívánom a nők önbizalmát, azáltal, hogy programjaim eredményeként az az arc tekint vissza rájuk a tükörből, amire vágynak.
Hiszem és tudom, hogy ha a megjelenés változik, fiatalodik, az pozitív hatással van életünk minden területére.
Mottóm: Változtasd meg az arcod, változtasd meg az életed!
Gyere, grimaszoljunk együtt, hogy ragyogj életed minden napján!
Szeretettel várlak online konzultációimon is!
-
- Nincs intézmény